ezPDF Reader 2.401 (winphone)

ezPDF Reader

ezPDF Reader
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ezPDF Reader, dahili medya oynatıcısına sahip tek pdf uygulaması.

ezPDF Reader, PDF belgelerinizi görüntülemek ve düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi pdf uygulamalarından biri; ücretli olarak geliyor ve deneme sürümü içermiyor.

İş arkadaşlarınız tarafından e-posta adresinize gönderilen veya telefonunuza indirdiğiniz pdf uzantılı dosyaları doğrudan iPhone’unuzdan açmak için kullanabileceğiniz pdf uygulaması, pdf belgelerinizi mobilde çok rahat şekilde okuyabilmeniz için tüm araçları sunuyor.

Gündüz ve gece okuma modu, istenilen sayfaya hızlıca gidebilme, sayfayı yakınlaştırma, sayfa içerisinde arama yapma, yazı boyutunu – rengini ve stilini ayarlama, not ekleme, metni vurgulama gibi diğer pdf uygulamalarında gördüğümüz özelliklere ek olarak dahili oynatıcı içeriyor. Dahil oynatıcı sayesinde pdf belgesine yerleştirilmiş ses ve video dosyalarını doğrudan uygulama içerisinden açabiliyorsunuz ki iOS platformunda bu özelliğe sahip başka bir pdf uygulaması bulunmuyor.

ezPDF Reader, eski bir arayüze sahip olsa da sunduğu özellikler ile fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Tabii ki amacınız sadece pdf dosyalarınızı görüntülemek ise ücretsiz alternatiflerini denemenizi ve ücretsiz olmasını beklemenizi öneririm.

YORUMLAR