HP All-in-One Printer Remote 1.0.0.0 (winphone)

HP All-in-One Printer Remote

HP All-in-One Printer Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HP All-in-One Printer Remote, HP yazıcınızı akıllı telefon veya tabletinizden yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

HP All-in-One Printer Remote, HP marka yazıcınızı akıllı telefon ve tabletinizden yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. PDF belgelerini ve resimleri yazdırma, mürekkep ve toner seviyesini görüntüleme, yazıcı durumunu kontrol etme ve daha fazlasını mobil cihazınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

HP’nin kablosuz ağa bağlanabilen yazıcıları ile uyumlu olan HP AiO Printer Remote uygulaması ile PDF, JPEG belgelerinizi kaydedebilir, saklayabilir, paylaşabilir veya doğrudan mobil cihazınızdan yazdırabilirsiniz. Yüksek kalitede dökümanlar oluşturmanıza imkan tanıyan akıllı mobil tarama teknolojisini kullanan uygulama yazıcınızın yazdırma ve tarama fonksiyonlarını kontrol etme imkanı da tanır. Fotoğraflarınızı, belgelerinizi, web sayfalarını, e-posta eklerini, Microsoft Office dökümanlarınızı ve çok daha fazlasını mobil cihazınızdan tek dokunuşla yazdırabilirsiniz. Bunların dışında Dropbox, Box, Google Drive gibi popüler bulut depolama servislerinde ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda saklanan belgelerinize de erişebilirsiniz.

HP All-in-One Printer Remote uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için HP yazıcınız ile akıllı telefon veya tabletinizin aynı kablosuz ağa bağlanmış olması gerekiyor. HP AiO Remote uygulaması ile uyumlu olan HP yazıcı modellerinin tam listesine adresinde HP yazıcı desteği altından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR