Loadkit Download Manager (winphone)

Loadkit Download Manager

Loadkit Download Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    Mehrzad Chehraz

Loadkit Download Manager, Windows Phone platformuna özel evrensel indirme yöneticisi.

Loadkit Download Manager, Windows platformunda evrensel indirme yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. HTTP, HTTPS, FTP ve en çok kullanılan web protokolllerinden dosya indirmeyi destekleyen uygulama ücretsiz olarak geliyor.

Windows Phone telefonunuzda beğendiğiniz fotoğraf, müzik, video, belgeleri kolaylıkla ve hızlıca indirmek için kullanabileceğiniz pratik ve özellikli bir indirme yöneticisi arıyorsanız Loadkit ile tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Aynı anda birden fazla dosya indirme, arka planda indirme, indirilen dosyaları kategoriler ayırma, indirme kuyruğu oluşturma, indirmeler için zaman ayarlama, indirmeyi durdurma ve yeniden başlatma gibi ücretli ve popüler indirme yöneticilerinin özelliklerini barındıran Loadkit’de isteğiniz dışında telefonunuza indirilme yapılmaması için özel kullanıcı adı ve şifre belirlyebiliyorsunuz ki bu mobil tarafta hiçbir indirme yöneticisinde bulunmayan bir özellik.

İndirmelerinizi canlı kutucuk üzerinden takip etme seçeneği sunan uygulamanın eksik yanları da yok değil. Ücretsiz sürümde belli sayıda indirme gerçekleştirebiliyorsunuz ve Windows’un varsayılan web tarayıcısı üzerinden indirme yapmanıza izin verilmiyor.

YORUMLAR