Remote Mouse 2.2.0.0 (winphone)
Remote Mouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    216

  • Üretici

    YANG TIAN JIAO

Remote Mouse ile Windows Phone telefonunuzu fare olarak kullanabilir, bilgisayarınızı yönetebilirsiniz.

Remote Mouse, akıllı telefonlara fare fonksiyonu yükleyen başarılı uygulamalardan biri. Ücretsiz olarak gelen uygulamayı Windows Phone telefonunuza yükleyerek akıllı telefonunuzu fare olarak kullanabilir, fareye dokunmadan müzik dinleme, film izleme ve diğer işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Remote Mouse ile farenizle yapabildiğiniz pek çok işlemi akıllı telefonunuzdan yapabiliyorsunuz. Favori uygulamalarınızı açabiliyor, webde gezinebiliyor, yazı yazabiliyor, hatta tek dokunuşla bilgisayarınızı kapatabiliyor – yeniden başlatabiliyor veya uykuya alabiliyorsunuz.

Remote Mouse’un giriş ekranı farenin sol, orta ve sağ tuşlarından oluşuyor. Fareyi yönlendirmek için büyük alanı kullanıyorsunuz. Farenin hassasiyeti oldukça iyi ancak memnun kalmazsanız ayarlar menüsünden değiştirme şansına sahipsiniz.

Uygulamanın en güzel yanı ise açtığınız tüm uygulamaları otomatik olarak kaydetmesi. O anda açmış olduğunuz tüm uygulamalar bir alanda toplanıyor ve fareyi kullanmak zorunda olmadan programlarınız arasında tek dokunuşla geçiş yapabiliyorsunuz.

Akıllı telefonunuzla bilgisayarınızı kontrol etme kolaylığı sunan Remote Mouse, her uzaktan yönetim uygulaması gibi bir sunucuya ihtiyaç duyuyor ve aynı kablosuz ağa bağlı olmadan çalışmıyor.

YORUMLAR