Windows Voice Recorder (winphone)

Windows Voice Recorder

Windows Voice Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    62

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Windows Voice Recorder, Microsoft'un Windows platformuna özel ses kaydetme uygulaması.

Windows Voice Recorder, Microsoft’un Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz sunduğu ses kaydetme uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan ses kaydedicisi evrensel uygulama niteliğinde olduğundan hem mobil hem de masaüstünde aynı şekilde kullanılabiliyor. Yani Windows Phone cihazınıza indirdiğinizde aynı zamanda bilgisayarınıza da indirmiş oluyorsunuz ve aynı arayüzle karşılaşıyorsunuz.

Windows platformunda önyüklü gelen başka bir deyişle stock uygulamalar arasında olan Windows Voice Recorder (Windows Ses Kaydedicisi), yazma durumunuz olmadığında veya yazmaya üşendiğiniz vakitlerde anı kaçırmamak adına kullanabileceğiniz en iyi ses kayıt uygulaması diyebilirim.

Derste söylenenleri yazmak yerine kaydetmek, görüşme anında konuşulanları unutmamak adına sonsuza dek kalan bir kaydını oluşturma veya müzik kaydı oluşturma gibi hayatın her anında kullanılabilecek oldukç faydalı bir uygulama olduğunu düşündüğüm Windows Voice Recorder’ı diğerlerinden farklı kılan noktası aramaları kaydedebilmesi. Ancak nedendir bilinmez şu anda bu seçenek doğrudan yer almıyor. Arama Kayıtları bölümünü görüntülemek için telefonunuzdan Microsoft Edge tarayıcısını açmanız ve adres satırına ms-callrecording: yazarak açıyorsunuz. Öte yandan özellik Windows 10 Mobile’la uyumsuz. Sonraki güncellemeyle Arama Kaydı özelliği gelecektir.

YORUMLAR