40 HADİS

40 HADİS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

40 Hadis, gerekli widget ayarlarını yaptıktan sonra Android cihazlarınızın ana ekranınızda günün hadisini görebileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

40 Hadis, Android cihazlarınız üzerinden günlük olarak hadisleri takip edebilmeniz için geliştirilen yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama içerisinde diyanet vakfı tarafından yayınlanan 40 Hadis kitapçığından alıntılar yapılmıştır.

Uygulama ile birlikte gelen widget ile Android cihazınızın ana ekranında günlük hadislerinizi görüntüleyebilirsiniz. Düzenli olarak hadis okumanızı sağlayan bu uygulamayı hiç bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İslami uygulamalar geliştiren İslamdroid ekibi tarafından hazırlanan uygulama üzerinde gördüğünüz hataları veya uygulama hakkındaki fikirlerinizi geliştirici adresi üzerinden onlara bildirerek uygulamanın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

40 Hadis uygulamasını Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanmak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR