Age of Empires:WorldDomination

Age of Empires:WorldDomination
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,869

  • Üretici

    KLab Global Pte. Ltd.

Age of Empires:WorldDomination, yıllarca bilgisayar üzerinde multiplayer olarak arkadaşlarımızla oynadığımız Age Of Empires'ı Android mobil cihazlarımıza taşıyan Android strateji oyunu.

Age of Empires: WorldDomination, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yıllar önce PC'lerde aldığımız keyfi verecek olan yeni Age of Empires oyunu. Strateji oyunları kategorisine çok iddialı bir giriş yapan Age of Empires: WorldDomination, tamamen ücretsiz olmakla birlikte oldukça gelişmiş bir oyun.

Kendinize 8 farklı ırktan bir tanesini seçeceğiniz oyunda kaynak kontrolü ve ordu yönetimi yapmanız gerekiyor. Ordu dışında bir de kahramanınız olacak ve bu kahraman sayesinde gireceğiniz savaşlarda avantajlı olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı savaşlar yapma olanağı sunan World Domination, usta, oduncu ve yaparım gibi oyun içi seslerin aklımıza gelmesini sağlayan Age of Empires'ın mobil versiyonu.

Tarihi yeniden yaşayarak bu sefer kendi ellerinizde şekillendirebilirsiniz. Oyunda seçeceğiniz kahramanınız için 100 farklı seçenek bulunuyor. Tamamen sizin stratejik hamlelerinize göre ilerleyen oyunda en önemli noktalardan bir tanesi ise savaşlardaki kaynak kontrolü. Eğer yeterli madeniniz olmamasına rağmen savaşmaya çalışırsanız zayıf rakipleriniz bile sizi alt edebiliyor. Bu nedenle çok iyi kararlar verip farklı taktikler geliştirmeniz gerekiyor.

Yıllardır içimizde olan Age of Empires heyecanını yeniden canlandırmayı hedefleyen bu oyunu hemen Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip düşmanlarınız ile savaşmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR