Avast Cleanup 1.1.2 (Android)

Avast Cleanup

Avast Cleanup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    529

  • Üretici

    AVAST Software

Android cihazlarınızın önbelleğini ve tüm gereksiz dosyalarını temizleyerek performans artışı sağlayan başarılı bir uygulama.

Avast Cleanup uygulamasını kullanarak, Android işletim sistemli cihazlarınızın önbelleğini ve gereksiz dosyalarını temizleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun depolama alanında temizlik yapmak için kullanabileceğiniz Avast Cleanup uygulaması tüm gereksiz dosyalar, önbellek ve küçük resimleri temizleyen başarılı bir uygulama. Telefonunuzun depolama alanını büyük bir ölçüde boşaltarak performansını arttıran uygulama sayesinde cihazınızı rahatlatabilirsiniz.

Cihazınızın hafızasını hızlıca analiz ederek, tüm gereksiz verileri belirleyen Avast Cleanup, tek tıkla bu işi halletmenizi sağlıyor. Gereksiz veriler, sistem önbelleği, küçük resimler, kurulum dosyaları ve kalıntıları, kullanılmayan dosyalar ve APK dosyalarını temizleyebileceğiniz uygulamada yer alan Gelişmiş Temizleme seçeneği de, cihazınızdaki tüm veriler hakkında ayrıntılı bilgi almanızda yardımcı oluyor. Yok Sayılanlar listesi sayesinde de temizlenmesini istemediğiniz verileri işaretleyebileceğiniz Avast Cleanup, verilerinizi bulut depolama servisi Dropbox’a kaydederek istediğiniz zaman ulaşabilmenize imkan sağlayan Buluta Transfer özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Eğer siz de telefonunuzun hafızasında tasarruf etmek ve tüm gereksiz verileri temizleyerek cihazınızın performansında artış sağlamak istiyorsanız, uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR