Drive n Park 3D

Drive n Park 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive n Park 3D, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu ve eğlenceli bir park etme oyunu.

Drive n Park 3D, küçük boyutlu olmasına rağmen harika görseller sunan ve de ücretsiz araba park etme oyunları arasında. Android telefon ve tabletinizde oynadığınız oyunlar arasında sürüş ve park etme yeteneklerinizi test eden oyunlar da varsa gözünüz kapalı indirip yüklemeniz gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Drive n Park 3D, hem araç çeşitliliğiyle hem de görselleriyle benzerlerinden oldukça farklı diyebilirim. Olabildiğince detaylı hazırlanmış görsellerle karşılaştığımız oyunda iki farklı araç kullanabiliyoruz. Her yere kolaylıkla girerek park etme zorluğu yaşatmayacakmış gibi gözüken mini – şirin arabayı veya yük taşımak için tasarlanmış pikap kamyonet arasından seçimimizi yaparak oyuna başlıyoruz. Oyunda farklı görevler içeren, ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 40 bölüm yer almakta. 40 bölüm boyunca sürüş ve park etme becerilerimizi konuşturuyoruz.

Oyunda ister mini arabayı, isterseniz de pikap kamyoneti seçin sürüş ve park etme son derece kolay değil. Park noktaları öyle bir yerlerde karşımıza çıkıyor ki ilk bakışta kafanızda “buraya asla girilmez.” düşüncesi oluşuveriyor. Mini arabayı daracık caddelerden, arka sokaklardan geçirmek veyahut yük taşımak netlikle söyleyebilirim ki büyük sabır gerektiriyor.

Aynı kamera açısıyla ve kontrol sistemiyle oynama sorunu Drive n Park 3D oyununda karşımıza çıkmıyor. Kamera açımızı dilediğimizce ayarlayabiliyor, kontrolleri rahat edeceğimiz şekilde düzenleyebiliyoruz.

YORUMLAR