Marvel 1.8.8 (Android)

Marvel

Marvel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz tasarım ve prototip yapabilmenize olanak veren bir üretkenlik uygulamasıdır.

Marvel, akıllı cihazlarınızda tasarım ve prototip hazırlayabileceğiniz harika bir üretkenlik uygulaması. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamada, aklınıza gelen fikirleri bir kalem yardımıyla uygulamada çizebilir ve fikirlerinizin görsel dökümünü ortaya çıkarabilirsiniz. 

Marvel, telefonunda uygulama tasarlamak isteyenlerin mutlaka kullanması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Girişimcilerin, tasarımcıların, UX designerların, öğrencilerin ve hızlı bir şekilde fikirlerini müşterileriyle veya ekip arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenlerin prototip oluşturmalarına yardımcı olan uygulamada, skeçleri, maketleri, wireframe'leri ve fikirleri test edebilir, 3 adımda prototiplere dönüştürebilirsiniz. Kağıtlara çizdiğiniz şablonları Dropbox üzerinden modeller ekleyerek geliştirebilir, uygulama demonuzu oluşturabilirsiniz. E-mail, SMS veya Twitter üzerinden çevrenizle paylaşabileceğiniz prototipleri, istediğiniz zaman istediğiniz yerde tekrardan bulabilmeniz de mümkün. 

Üzerinde çok düşündüğünüz fikirleri uygulamaya geçirebileceğiniz Marvel'i Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.