Snapchat 9.43.0.0 (Android)
Snapchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snapchat ile görüntülendikten sonra kaybolan resimler ve videolar paylaşabilirsiniz

Snapchat, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz, arkadaşlarınızla anlık olarak video paylaşmaktan ve resim paylaşmaktan hoşlanıyorsanız sunduğu ilginç yapı ile tercih edebileceğiniz başarılı bir geçici resim ve video paylaşma uygulamasıdır. 

Snapchat uygulamasının temel mantığı kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları ya da telefonunuzda yüklü resim ve videoları arkadaşlarınıza göstermek, görüntülenmesi sonrasında ise kendiliğinden silinmesini sağlamaktır. Böylece görüntülenmesi sonrasında silinen geçici mesajlar paylaşılmış olunmaktadır. Bu durum özel anlarınızı yakaladığınız görüntülerin izinsiz kullanımını önleyebilir ve kişisel güvenliğinizi arttırabilir.

Paylaşılan resim ve videolar görüntülenmesinin ardından Snapchat sunucularından silinmektedir. Bu sayede iletinizin sunucudan da tespit edilmesi ve hack gibi saldırılar sonrası çalınması mümkün olmamaktadır.

Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat resim ve video paylaşma için sunduğu ek özelliklerle de tercih edilebilecek bir uygulamadır. Dilerseniz resimlere yorum ekleme ve videolara yorum ekleme özelliği sayesinde paylaşacağınız içeriğe kısa notlar iliştirebilir ve iletinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Snapchat arkadaş ekleme ve arkadaş bulma konusunda da sizlere kolaylık sağlar. Uygulamanın bir diğer kullanışlı özelliği toplu mesaj gönderme özelliğidir. Bu özellik sayesinde iletilerinizi aynı anda birden fazla arkadaşınız ve tanıdığınızla paylaşabilirsiniz.

Sonuç olarak Snapchat, görüntülendikten sonra silinen mesajlar sayesinde daha da özel iletiler paylaşmanıza imkan tanıyan kullanışlı bir iletişim uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamindir farkıyla Snapchat APK dosyası ve Google Play Store seçenekleriyle bu platforma tamamen ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR