Sunrise Calendar

Sunrise Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunrise Calendar uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden tüm takvim programınıza erişebilirsiniz.

Sunrise Calendar uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri kaliteli ve ücretsiz takvim uygulamaları arasında yer alıyor. Zira uygulamanın tasarımı çok kolay anlaşılır ve işlevsel bir şekilde hazırlanmış durumda. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları bu arayüzde görebilir ve Google Takvim, Facebook Takvim ve Android'in kendi takvimi ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi ise tüm buluşma, toplantı ve etkinliklerinizi hatırlamanıza yardımcı oluyor.

Her gün için belirlenen programınızı görüntüleyebileceğiniz uygulama, haftalık ve aylık takvim görüntülenmesine de olanak tanıyor ve aynı zamanda tüm takvimlerinizle devamlı olarak senkronizasyonda kalıyor. Tabii ki senkronizasyonun düzgün çalışması için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Tüm takviminizi uygulamanın içerisinde görebileceğiniz gibi ana ekranınıza koyacağınız widgettan faydalanarak devamlı olarak göz atmanız da mümkün. Böylece hangi saatlerde ne işleriniz olduğunu bir an bile unutmayacaksınız.

Eğer etkinliklerin nerede olduğu belli ve takvime giriliyse bunu direkt olarak Google Haritalar üzerinden gösterebilmesi de uygulamanın en büyük avantajları arasında yer alıyor. Dolayısıyla hiç zorlanmadan nereye gitmeniz gerektiğini anlık olarak görebiliyorsunuz.

Web arayüzüne de sahip olan uygulama sayesinde bilgisayarınızın başındayken de Sunrise Calendar'da bulunan tüm etkinliklerinize ulaşabilir, onları düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR