Telegram Messenger 1.3.16 (Android)

Telegram Messenger

Telegram Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telegram Messenger, Android platformu üzerinde kullanabileceğiniz hızlı, güvenilir ve ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir.

Telegram Messenger, Android uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en hızlı ve en güvenilir mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Kullanıcıların ücretsiz mesaj gönderme ve konuşma yapmalarını sağlayan binlerce uygulama olmasına rağmen, bu uygulamaların bir çoğu güvenilir olmamakla birlikte sahte uygulamalardır.

Telegram Messenger güvenebileceğiniz uygulamalardan biri olarak oldukça hızlı çalışan bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinmektedir. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca içerisinde sizi rahatsız edecek reklamlar bulunmamaktadır. 100 kişiye kadar grup konuşmalarını destekleyen Telegram Messenger, kullanıcıların kendi aralarında toplam 1GB'a kadar olan videoları da paylaşmasına olanak sağlamaktadır.

GUygulama üzerinden göndereceğiniz tüm mesajların bulutlar üzerinde depolanması sayesinde, istediğiniz zaman istediğiniz yerden mesajlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Güvenli ve hızlı mesajlaşma
  • Reklamsız
  • Grup mesajlaşma ve dosya paylaşımı
  • 1 GB'a kadar olan medya dosyalarını paylaşma

YORUMLAR