Viber 6.2.1.84-239 (Android)
Viber
ÜCRETSİZ
6  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    925,324

  • Üretici

    Viber Media Inc.

Viber, tüm sevdiklerinizle ücretsiz şekilde mesajlaşmanıza ve HD kalitesinde sesli görüşmeler yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir Android mesajlaşma uygulamasıdır.

Viber, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz aracılığıyla sevdiklerinizle ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz ve HD kalitesinde görüntülü konuşmalar yapabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekmektedir.

Dünya genelinde 700 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen uygulama, sahip olduğu çapraz platform desteği sayesinde mobil cihazlarınıza ek olarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda da kullanılabilmektedir. Bu sayede nerede olursanız olun sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilir veya konuşabilirsiniz.

Herhangi bir kayıt işlemi gerektirmeyen uygulama, kişisel telefon numaranızı kimliğiniz olarak kabul etmekte ve kişi listenizi otomatik olarak senkronize ederek Viber kullanan arkadaşlarınızla hemen mesajlaşmaya başlamıza olanak sağlamaktadır.

Tek seferde 7000 karaktere kadar olan mesajlar gönderebileceğiniz uygulama ile isterseniz 200 arkadaşınızı bir araya toplayarak grup sohbetleri yapma şansına da sahipsiniz. Fotoğraf gönderme, video mesaj gönderme, sesli mesaj gönderme, dosya gönderme, konum paylaşma, kişi bilgilerini paylaşma, zengin bağlantılar paylaşabilme, çıkartma ve emoji desteği ve çok daha fazlası Viber üzerinde kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Android Wear desteğine de sahip olan uygulama aynı zamanda tabletler için de özel olarak optimize edilmiştir. Ayrıca gelişmiş bildirim desteği sayesinde tarafınıza gelen tüm mesaj ve aramaları anlık olarak görüntüleyerek cevaplamanızı çok daha kolay bir hale getirir.

Viber pc versiyonu ile de senkronize olarak çalışabilen Viber Android uygulaması; Samsung, LG, Sony, HTC ve daha birçok popüler Android akıllı telefon üzerinde oldukça hızlı ve akıcı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz, sesli ve görüntülü aramalar yapabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa Viber'ı mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Viber APK dosyasına da indirme seçenekleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR