Wi-Fi Transfer 1.0.0 (Android)

Wi-Fi Transfer

Wi-Fi Transfer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wi-Fi Transfer ücretsiz bir mobil kablosuz dosya trasnfer uygulamasıdır

Wi-Fi Transfer eğer bilgisayarınız ve mobil cihazlarınızda arasında hızlı ve pratik bir şekilde dosya gönderip almak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir kablosuz dosya transferi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulaması olan Wi-Fi Transfer sizi dosya transferleri için kablo ve internet bağlantısı arama derdinden kurtraıyor. Samsung tarafından geliştirilen bir uygulama olan Wi-Fi Transfer temel olarak internet bağlantınızı değil de kablosuz Wi Fi ağınızı kullanıyor. Uygulama bu aynı kablosuz ağ üzerindeki bilgisayarları ve mobil cihazları eşleştiriyor ve sonrasında dosya gönderip almanızı mümkün kılıyor.

Wi-Fi Transfer sizi dosya transfer etmek için bulut depoalama hesaplarıyla veya e-posta hesaplarıyla uğraşma derdinden de kurtarıyor. Uygulama genel olarak basit bir arayüze sahip. Uygulamayı kullanarak bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında dosya transfer etmek için Samsung'un Windows 10 uygulama marketi üzerinde yayınladığı uygulamayı da indirip bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Wi-Fi Transfer'in Windows 10 versiyonunu bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz: