Discoverly

Discoverly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • DOSYA BOYUTU 0.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici discover.ly

Google Chrome tarayıcılarınız ile birlikte kullanabileceğiniz bir sosyal ağ eklentisidir.

Discoverly, Google Chrome tarayıcınıza yükleyerek kullanabileceğiniz bir sosyal ağ eklentisidir. Daha çok Linkedin, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ hesaplarını profesyonel olarak kullananlara yönelik olduğunu söyleyebilirim.

Discoverly'nin en önemli özelliği insanların sosyal ağlarını aynı anda hem birbirine bağlaması hem de birbirinden ayırması diyebilirim. Eklentiyi kullanmak için öncelikle Facebook, Twitter ve Gmail gibi hesaplarınızı bağlıyorsunuz.

Ardından diyelim ki Linkedin'de geziniyorsunuz ve bir kişinin profilini inceliyorsunuz. Profilinin yanında yeşil bir şekilde Discoverly'nin butonu yanıp sönüyor ve bu butona tıkladığınızda o kişinin diğer sosyal hesaplarını görebiliyorsunuz.

Facebook üzerinde ortak arkadaşlarınızı bu sayede görebiliyor ve o kişinin Facebook hesabına erişebiliyorsunuz. Bununla birlikte Gmail üzerindeyken kişilerinizin sosyal profillerini ve ortak kişileri görebiliyorsunuz. Ayrıca Facebook üzerindeyken de o kişinin Linkedin profilini görebiliyorsunuz.

Discoverly, incelememizden de anlayacağınız üzere daha çok iş arayanlar, eleman arayanlar, girişimciler ve kaynak arayanlar için kullanışlı diyebilirim. Eğer sizin de bir profesyonel çalışma hayatınız varsa bu eklentiyi kurmanızı öneririm.