F-Secure KEY

F-Secure KEY

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 316
  • DOSYA BOYUTU 10.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici F-Secure

F-Secure KEY ile şifrelerinizi güvenle saklayabilirsiniz

F-Secure KEY kullanıcılara parola yönetimi ve şifre saklama konularında yardımcı olan ücretsiz bir parola yönetim programıdır.

Eğer günlük bilgisayar kullanımızda birçok farklı hizmeti kullanıyorsanız ve bu hizmetlerde kullandığınız hesaplar için ayrı şifrlere sahipseniz bu şifrelerinizi hatırlamak kolay olmamaktadır. Güvenliğimiz açısından doğru olan da her hesap için aynı parolayı kullanmamaktır. Bu nedenle bize parola yönetimi konusunda yardımcı olacak F-Secure KEY gibi bir programa ihtiyaç duymaktayız. 

F-Secure KEY bize bu çözümü ücretsiz olarak sunuyor ve güvenlik yazılımlarının tanınan markası F-Secure'nin gücünü arkasına alıyor. F-Secure KEY ise bir ana parola oluşturarak saklanan şifrelerinize erişimi denetleyebiliyorsunuz. Bu parolayı kullanarak F-Secure KEY paneline ulaşabilir ve saklanan şifrelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

F-Secure KEY'in güzel bir yönü bilgisayarınızı bir süre kullanmadıktan sonra programın kendini otomatik olarak kilitlemesi ve erişim için ana parolayı sormasıdır. Bu sayede acilen bilgisayar başından uzaklaşmanız gerektiğinde bilgisayarınızda saklanan parolalara izinsiz erişimleri önleyebilirsiniz.

F-Secure KEY ile şifre saklarken bu şifre ile ilgili bir ana başlık belirlemeli, sonrasında bu şifreyi kullanacağınız internet adresini programa girmelisiniz. Bundan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu bilgileri güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

F-Secure KEY size kullanışlı bir arama seçeneği de sunar. Bu sayede F-Secure KEY'in ana penceresinden ihtiyacınız olan şifre kaydına daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Şifre belirlemekte zorluk çektiğiniz durumlarda F-Secure KEY'in şifre yaratma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Program sayesinde uzunluğunu ve kullanılacak karakterleri (rakamlar, büyük-küçük harfler) belirlediğiniz şifreler üretebilir ve saklayabilirsiniz.

F-Secure KEY'in en önemli özelliklerinden biri programınmobil versiyonlarını kullanıyorsanız size bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız arasında eşitleme ve senkronizasyon imkanı sunmasıdır. Programın mobil versiyonlarını buradan indirebilirsiniz: