Facebook Messenger Lite (APK)

Facebook Messenger Lite (APK)

kullanıcı

Facebook Messenger Lite (APK) Android uygulaması ile internet paketinizden fazla harcamadan sohbet ediyorsunuz.

Facebook Messenger Lite (APK), Facebook’un internet bağlantısının kötü olduğu, daha çok eski mobil cihazları kullanan kullanıcıların bulunduğu ülkelere özel anlık mesajlaşma uygulaması. Messenger uygulamasının temel işlevlerini az veri tüketimiyle sunan ufak boyutlu sürümü de diyebilirim.

Dünya genelinde aylık 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunan mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger’ın özel sürümü 5MB gibi oldukça düşük bir boyuta sahip olmasıyla hızlı bir şekilde yükleniyor. Mesajlaşma, fotoğraf ve bağlantı gönderme ve alma, çıkartma alma gibi özelliklere sahip olan Messenger Lite (APK) uygulaması, internet paketinden fazla harcamadan sohbeti kesmek istemeyen kullanıcılara yönelik eksiksiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Facebook Messenger veya Messenger Lite kullanan kişilerle mesajlaşmanıza izin veren Messenger Lite, internet alt yapısının çok iyi olmadığı ülkelerde kullanımda. Şu anda 5 ülkede indirilebilir durumda. Henüz Türkiye’de sunulmadığını ancak yukarıdaki bağlantısının APK dosyasını indirerek deneyebileceğinizi belirtiyim.