Flock

Flock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29,845
  • DOSYA BOYUTU 2.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Riva

Flock, takım olarak çalışna arkadaş grupları yada iş yerleri içinde iletişim kurmak isteyenlerin kullanarak rahatlıkla mesajlaşabileceği verim arttıran bir iletişim programı.

Kullanımı zor yada karmaşık mesajlaşma programları kullanmaktan sıkıldıysanız ve size iş yerinde zaman kaybettirdiklerini düşünüyorsanız Flock ile bu probleminizi çözebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu programın masaüstü PC dışında Mac, Chrome, Android ve iOS versiyonları da bulunuyor. Hem mobil cihazlarınızda hem de bilgiayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulamanın en çok öne çıkan özelliği sadeliği.

Rahat ve sorunsuz bir kullanıma sahip olan Flock, grup mesajlaşmaları yada !e 1 mesajlaşmalarınız için kullanabileceğiniz ideal bir program. Ömür boyu ücretsiz olarak sunulan programa kurduktan sonra bir hesap oluşturarak diğer tüm iş arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Farklı iş ve projeler için yeni gruplar kurabileceğiniz program aynı zamanda iş yeri ağınızdaki diğer kullanıcılar ile 1'e 1 mesajlama imkanı da sunuyor.

Programın bir diğer güzel özelliklerinden bir tanesi sadece aynı iş yerindeki kişiler ile değil, aynı zamanda müşterileriniz yada birlikte çalıştığınız diğer firmalar ile kolayca iletişim kurmanızı sağlamak. Örneğin müşterilerinizi Flock üzerinde toplayarak onlara dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ulaşabilirsiniz.

5 farklı platform için sürümleri bulunan Flock, sadeliği ve kolay kullanımı ile ön plana çıkmasına rağmen bir takım geliştirmeler ile harika bir program haline getirilebilir. Ayrıca tasarımı da gerğeinden çok daha fazla sade. Tasarımının da biraz daha güzelleştirilmesi ile çok daha iyi bir program olabilir. Skype'a benzerliği ile dikkat çeken fakat Skype'a göre daha basit ve kullanışlı bir program olan Flock, arkadaşlarınıza resim yada dosya gönderme imkanı da sunmaktadır.

Mesajlaşma ve iletişim için gerekli olan her şeyi barındıran Flock'u masaüstü bilgisayarlarınıza hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak hesap açarken iş yerinizden yada çalışma arkadaşlarınızdan 2 arkadaşınızı daha davet etmeniz gerekiyor.