Jimdo

Jimdo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,053
  • DOSYA BOYUTU 30.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jimdo GmbH

Jimdo ile web sitesi yapmış olanlar iPhone ve iPad için hazırlanan bu uygulamayı kullanarak web sitelerini düzenleyebilirler.

iPhone ve iPad için hazırlanan Jimdo uygulaması, son dönemlerde ücretsiz web siteleri yaratabileceğiniz Jimdo sistemi ile üretilmiş olan web sitelerinizi mobil cihazınızdan da düzenleyebilmeniz için iTunes'daki yerini almış durumda.

Oldukça profesyonel görünen web siteleri oluşturabileceğiniz Jimdo, iOS uygulaması ile birlikte web sitenize resimler eklemenize izin veriyor. Anında telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları web sitenize yükleyebileceğiniz Jimdo böylece gezilerinizde, etkinliklerinizde blogunuzun güncel kalmasını sağlıyor.

Resimlerin yanında yazılı içerikleri de Jimdo sitenize kolayca eklemenin en iyi yollarından bir tanesi iPhone uygulaması. Başlıklar atabileceğiniz, içeriği girebileceğiniz ve düzenlemeler yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay hale gelecek.

46 ülkede tavsiye edilen uygulamalar arasına girmeyi başaran Jimdo ile 10 milyonun üzerinde site hazırlandı. Jimdo'nun size sunduğu seçenekler arasına son versiyon ile blog özelliğe de eklendi. Jimdo kullanıcılarının en çok istediği özellik olan blog düzenleme, mobil uygulamaya eklenmiş durumdadır. Bu sayede kullanıcılar uygulama üzerinden blog yazılarını yazabilir, kaydedebilir ve yayına alabilir.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Sahip olduğu modern ve sade arayüz sayesinde sitelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Daha önceden Jimdo kullanıcısı iseniz varolan hesabınız ile giriş yapabilir veya ücretsiz olarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu aşamadan sonra site adresinizi belirleyerek içeriklerinizi rahatlıkla yayınlayabilirsiniz. Uygulama yeni olmasına rağmen düzenli olarak geliştirilmeye devam ederek, kullanıcılara daha fazla özellik ve seçenekler sunulmaktadır.

Eğer Jimdo'nun Pro ve Business paketlerine üyeliğiniz varsa uygulama size site istatistiklerinizi de gösterecektir. PC erişimi olmayan ancak web sitesini güncel tutmak isteyenler için uygulamayı öneriyoruz.