Lingua.ly

Lingua.ly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 620
  • DOSYA BOYUTU 3.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lingua.ly

Lingua.ly, Google Chrome üzerinde yabancı dil eğitiminize yardımcı olmak amacıyla geliştirilen ücretsiz bir Google Chrome eklentisidir.

Lingua.ly, Google Chrome tarayıcısı kullanıcılarının yabancı dil eğitimlerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş olan ücretsiz bir Chrome eklentisidir.

Web tarayıcınız üzerinde sizlere eğlenceli, etkili ve farklı bir dil öğrenme deneyimi sunan eklenti ile yabancı dil eğitiminizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Farklı dillerde anlamını merak ettiğiniz kelimeleri eklenti üzerinde yer alan ilgili alana yapıştırarak farklı dillerdeki karşılığını öğrenebileceğiniz eklenti sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Öğrenmiş olduğunuz kelimelerin aklınıza yerleşip yerleşmediğini görebilmek için yine eklenti içerisinde yer alan küçük oyunlara başvurabilir ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

İnternet üzerinde web sitelerini gezerken karşılaştığınız ve anlamını merak ettiğiniz kelimelerin farklı dillerde ne anlama geldiğini hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

20'den fazla dili öğrenebilmeniz için sizlere destek sunan Lingua.ly Google Chrome eklentisi sayesinde, yabancı dil öğrenmek çok daha kolay ve eğlenceli bir hal alacak.