Meebo

Meebo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,558
  • DOSYA BOYUTU 0.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Meebo

Arkadaşlarınız hangi mesajlaşma programını kullanırsa kullansın, siz Meebo sayesinde hepsiyle tek bir sayfa üzerinden mesajlaşabileceksiniz. Meebo'nun Firefox eklentisiyle tüm mesajlaşma programlarını küçük bir pencerede toplayabilirsiniz

Meebo hiç bir program kurmanıza gerek kalmadan internet üzerinden tüm mesajlaşma programlarına erişmenizi sağlayan etkili bir web sayfası sağlıyor. Meebo web sayfası üzerinden MSN, Yahoo!, GTalk, ICQ, Aim, Myspace, Jabber gibi aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm mesajlaşma servislerine erişebiliyorsunuz.

Bu kullanışlı sayfayı tasarlayan Meebo, Firefox kullanıcıları için geliştirdiği eklentisiyle tüm arkadaş çevrenizi tek bir pencerede topluyor. Anlık mesajlaşma programlarını kullanan arkadaşlarınıza kolay ulaşabilmeniz için tarayıcınıza tek bir yan menü ekleyen eklentiyle bir sürü mesajlaşma programı arasında kaybolmaktan kurtulabilirsiniz. Eklenti kullanıcılara sürükle-bırak yöntemiyle link ve resimleri hızlı ve kolay paylaşma imkanı da veriyor. Tarayıcınız üzerinden otomatik uyarı sistemiyle her gelen mesajda sizi uyaran Meebo anlık mesajlaşma servislerini çok fazla kullananlar için etkili bir seçenek olarak sunuyor.