Nitro

Nitro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,795
  • DOSYA BOYUTU 31.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maxthon

Nitro, çok hızlı ama bir o kadar sade ve yalın bir internet tarayıcı isteyen kullanıcıların istekleri göz önünde bulundurularak geliştirilen ücretsiz ve etkileyici bir tarayıcı.

Nitro, popüler yazılım geliştirici firmalardan bir tanesi olan Maxthon'un geliştirdiği yüksek performansa dayalı bir internet tarayıcısı. Adından da anlayacağınız üzere bu tarayıcı kullanıcıların internet ortamında gezinirken maksimum hıza ulaşması için tasarlanmış. Tabi bunu sağlayabilmek için bir çok özellikten vazgeçilmiş. Tarayıcılar üzerinde sunulan fonksiyon ve özellik sayıları düştükçe sadeleşirler ve böylelikle hem açılış süreleri hem de sayfa açma hızları artar.

Kullanıcılardan gelen tüm talepleri en iyi şekilde değerlendirerek geliştirilen bu tarayıcı, gerçekten basit anlamda çok sade fakat çok hızlı bir tarayıcı. Hızlı açılan ve sayfaları da diğer tarayıcılara göre hızlı açan bir tarayıcı istiyorsanız, Nitro'ya mutlaka göz atmanız gerekiyor. Belki Chrome'un sunduğu pek çok özelliği sunmuyor fakat hem hızlı hem de gözünüzü sadeliği sayesinde hiç yormuyor.

Tarayıcı kullanıcıları arasında yapılan anketlerde en önem verilen kriterin büyük bir farkla hız olduğunu biliyoruz. Maxthon firması da Nitro'yu geliştirirken hız konusunu temel alarak, bunun üzerine bir tarayıcı geliştirmiş. Peki hız için çok mu fazla taviz verilmiş? Bence hayır ama kullanıcıların istekleri kişiden kişiye elbette farklılık gösterir.

Tarayıcının daha hızlı çalışabilmesi için içerisinde bulunan her şeyi basite indirgeyen geliştirici ekip ortaya yüksek performanslı, hızlı ve çok sade duran kullanımı kolay bir tarayıcı çıkarmış. Nitro'yu sitemizden indirip dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.