Pomotodo

Pomotodo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • DOSYA BOYUTU 3.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HackPlan Team

Pomotodo uzantısını kullanarak Google Chrome üzerinde tüm tamamlanacak işlerinizi yönetebiliyorsunuz.

Pomotodo, Google Chrome üzerinde kullanabileceğiniz bir yapılacaklar listesi uzantısı olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de direkt olarak web tarayıcınızı yapılması gereken işlerinizi yönetebileceğiniz bir araç haline getiren uzantı, mobil platformlarda da varolması ve bilgisayarda yaptığınız işleri oradaki uygulamalarla da eşlemenize izin vermesi sayesinde her an her yerden tüm proje ve görevlerinize erişebilmenize yardımcı oluyor.

Uzantının en dikkat çeken yanı, yapmak istediğiniz işlerinizi direkt olarak içerisine bir liste halinde girmenize imkan tanıması ve bu görevlere dair zaman tutarak neyi ne kadar zamanda tamamlayacağınıza karar vermenizi sağlaması. Böylelikle hem işleri daha konsantre bir halde tamamlayabiliyor, hem de geriye dönük olarak raporları inceleyerek veriminizi arttırmak için değerlendirmelerde bulunabiliyorsunuz.

Tamamladığınız görevlerinizi tamamlandı olarak işaretleyerek aktif listeden kaldırmak mümkün ve tarihçe sayesinde hepsini birden görmek de yine sunulan olanaklar arasında. Her ne kadar sadece tek kişilik kullanıma uygun olsa da, ekip yöneticileri ekiplerinin işlerini daha kolay bir şekilde yönetebilmeleri için üyelere uzantının kullanımını da elbette önerebilirler.

Çalışmak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, böylelikle hem bulut depolama servisinin senkronizasyon özelliğinden faydalanabiliyor ve hem de cihazlarınız arasındaki iletişimi sağlıyor. Fakat bu senkronizasyon özelliğinden faydalanmak için bir üyelik açmanız gerektiğini unutmayın.

Yeni ve web tarayıcılarından kullanılabilen bir yapılacaklar listesi aracı arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.