Pushbullet for Chrome

Pushbullet for Chrome

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 761
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pushbullet

Bilgisayarınız ile mobil cihazın etkileşimli çalışmalarını sağlayan Pushbullet ile bildirimleri görüntülemek veya dosya aktarmak saniyeler süren bir işlem haline geliyor.

Masaüstü veya laptop bilgisayarınızın mobil cihazlarla ortak işlemler yürütmesini sağlayan Pushbullet'in Chrome eklentisi ile oldukça sıradışı bir eşleştirme deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Cihazınıza gelen aramalar, SMS, kısa ileti ve e-postalardan anında haber alan Pushbullet, bilgisayarınızı bırakmadan bunların her birine erişiminizi sağlıyor. Üstelik bu işlem saniyeleri içerisinde gerçekleşiyor.

Pushbullet ile yapabilecekleriniz bununla da kalmıyor. Diyelim ki, masaüstünüzde okumanız gereken bir haber veya bir link var. Bunları derhal iOS veya Android cihazınıza aktararak yanınıza almanız ve dilediğiniz zaman okuma şansınız var. Windows için de bulunan uygulamayı kullanırsanız bu cihazlara dosya aktarmanız da mümkün oluyor.

Pushbullet benzeri hizmet sunan birkaç popüler uygulama olsa bile hiçbiri bu kadar az yer kaplayıp bu kadar işlem hızına sahip değil. Mac OSX versiyonu için de harekete geçen yapımcılar kısa sürede rekabetin dozunu daha da arttıracaklar gibi gözüküyor.