Shortcuts for Google

Shortcuts for Google

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 349
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carlos Jeurissen

Shortcuts for Google eklentisi ile Chrome'unuzdan Google web hizmetlerine en kolay yoldan erişebilirsiniz.

Google'ın kullanıcılara sunduğu yüzlerce farklı web hizmetinin olduğunu biliyoruz ancak bunlardan çok azı direkt olarak göz önünde olduğu için kolay erişilebilir durumda. Diğer servisler ise maalesef sadece meraklıları tarafından bulunabiliyor ve yüzlercesini birden aynı anda takip etmenin de ne kadar zor olduğu aşikar.

Dolayısıyla kolay yoldan tüm Google hizmetlerine erişmemizi sağlayacak bir Chrome eklentisinin varlığı işleri oldukça hızlandırıyor. Shortcuts for Google uzantısı, tüm Google hizmetlerine erişim sağlayabilmeniz için gerekli kısayolları sunuyor ve böylece zorlanmadan istediğiniz tüm araçları hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Uzantının kullanımı çok kolay olduğu için ne yükleme ne de servisleri ziyaret etme sırasında gecikmeler ya da zorlanmalarla karşılaşmak da mümkün değil. Aynı zamanda servis butonlarını keyfinize göre dizebilme imkanı olduğu için en sık kullandıklarınıza öncelikler atayabilirsiniz. Eğer ikonların çok büyük olmasından rahatsız oluyor ve daha kompakt bir görünüm elde etmek istiyorsanız 16 piksellik ikon boyutlarını seçmek de uzantıda sunulan olanaklar arasında.

Uzantı Google servisleri dışında diğer web uygulamalarının ikon ve adreslerini eklemeye de imkan tanıdığı için Twitter, Facebook, Yahoo gibi kullandığınız diğer web hizmetlerinin kısayollarını da Shortcuts for Google'a ekleyebilirsiniz. Sık sık Google hizmetlerinden faydalananların kesinlikle sahip olmaları gereken Google Chrome uzantıları arasında olduğuna inanıyorum.