SnapPea

SnapPea

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,745
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wandou Labs

SnapPea ile bilgisayarınız üzerinden Android verilerini kolayac kontrol edebilirsiniz.

Not: SnapPea yazılımı üreticisi tarafından sonlandırıldığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için dosya ve disk yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

SnapPea bilgisayarınız aracılığıyla Android telefonunuz üzerinde bulunan verileri yönetmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Program sade ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatça kullanılabilir.

Telefonunuzu veri kablosu veya WiFi üzerinden bilgisayarınıza bağladıktan sonra, mesajlarınızı, kişilerinizi, müziklerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı ve diğer tüm verileri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca SnapPea yardımıyla telefonunuz üzerinde bulunan tüm verileri kolayca yedekleyebilirsiniz. Bunun dışında telefon üzerinde bulunan dahili bellek ve SD kartla ilgili tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Telefonunuzda bulunan tüm kişi listesini görüntüleyebilir ve e-posta, web adresi gibi diğer ayrıntıları kolayca düzenleyebilirsiniz. Telefonunuz bilgisayarınıza bağlıyken yeni mesajlar gönderebilirsiniz.

Sonuç olarak Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa SnapPea'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.

Not: Bilgisayarınız ile telefonunuz arasında senkronizasyon işlemini gerçekleştirmek için hem bilgisayarınızda hemde mobil cihazınızda yazılımın kurulu olması gerekmektedir.