UpTo

UpTo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UpTo

Google Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz bir takvim eklentisidir.

UpTo, Google Chrome tarayıcılarınıza yükleyip kullanabileceğiniz bir takvim eklentisidir. UpTo, Android ve iOS için de mobil uygulamaları bulunan çok kullanışlı bir takvim servisi olmakla birlikte eklentisinin de uygulamlardan geri kalır yanı yok diyebilirim.

CNN, CNBC, Forbes, TechCrunch, Mashable, Lifehacker gibi pek çok popüler gazete ve websitesi tarafından incelenen ve olumlu yorumlar da alan UpTo size önemli olayları hiç vakit kaybettirmeden sunuyor diyebilirim.

UpTo'nun en önemli özelliği dünyada olup biten olaylarla ilgili pek çok kategoride hazır halde size sunması ve eklenti sayesinde bu olayları tek bir tıkla kendi Google Calendar hesabınıza ekleme şansı sunması diyebilirim.

Eklentiyi kurduktan sonra Google Takviminizi açıyorsunuz ve sağ taraftan öncelikle Google hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Ardından da "Discover" kısmında yakın zamanda gerçekleşecek olayları görebiliyorsunuz.

Eklentinin tek eksi yönü şu an için Türkiye'yi çok fazla kapsamaması diyebilirim. Türkiye'den şu anda takip edebileceğiniz en önemli olay; futbol maçları. Eklenti üzerinden bütün lig kulüplerini takip edebiliyor ve maçlarını takip ederek takviminize ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca Türkiye'deki resmi tatilleri de takviminize ekleyebiliyorsunuz.

Bunun dışında yurtdışındaki spor olayları, konserler, buluşmalar, film gösterimleri, dizi çıkış tarihleri, resmi tatiller, finans olayları, burçlar gibi olayları da takip edebiliyor ve isterseniz takviminize ekleyebiliyorsunuz.