Avast! SecureLine VPN 2.0.1012 (ios)

Avast! SecureLine VPN

Avast! SecureLine VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast! SecureLine VPN ile internet güvenliğinizi sağlayabilirsiniz

Avast! SecureLine VPN kullanıcılara engelli sitelere giriş ve internet üzerinde anonim gezinti yapma imkanı veren, iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir VPN uygulamasıdır.

Ülkemizde sıkça yaşadığımız internet yasakları nedeniyle yaygın olarak kullanılan YouTube ve Twitter gibi sosyal medya hizmetlerine erişebilmemiz mümkün olmuyor. Hem kullanıcıların özel ihtiyaçları hem de firmaların bu sosyal medya servislerini kullanarak reklam ve tanıtım işleri yürütmesi nedeniyle bu servisleri kullanmak doğal bir ihtiyaç. Bu nedenle bize yasaklı sitelere giriş yapabilmek içni özel bir çözüm gerekiyor. İşte Avast! SecureLine VPN bize bu konuda yardımcı olmakta.

Güvenlik yazılımları konusunda uzman olan Avast! firmasının geliştirdiği bir uygulama olan Avast! SecureLine VPN sayesinde internet üzerinde daha güvenli bir şekilde gezinti de yapabiliyoruz. Bu güvenlik Avast! SecureLine VPN hizmetiminin kimliğimizi ve coğrafi konumumuzu açığa çıkaran IP adresimizi gizlemesiyle sağlanıyor. Temelde internet üzerinde yaptığımız veri alışverişleri başka coğrafi konumda yer alan bir sunucuya yönlendiriliyor ve bu sunucu üzerinden internete erişiyormuşuz gibi internete bağlanabiliyoruz. Bu sayede gerçek IP adresimiz yerine vekil sunucunun IP adresi internet servisleriyle paylaşılıyor.

Avast! SecureLine VPN bize hangi coğrafi konumdan internete bağlanmak istediğimizi belirleme imkanı vermekte. Uygulamayı 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilmekte, sonrasında ise aylık 2.99 dolar, yıllık 19.99 dolar karşılığında servisi kullanmaya devam edebilmektesiniz.