Avrupa İmsakiye 2014

Avrupa İmsakiye 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avrupa İmsakiye 2014 uygulaması 30 Avrupa ülkesinin iftar ve sahur vakitlerini göstermektedir.

Avrupa İmsakiye 2014, Avrupa’da yaşayan Müslümanlara yönelik hazırlanmış, iftar ve sahur vakitlerinde sesli bildirimlerde bulunan bir dini uygulamadır. İçerisinde bulunduğumuz bu mübarek ayda oldukça işinize yarayacak olan bu uygulamanın en güzel yanı da internet bağlantısına ihtiyaç duymaması.

Bulunduğunuz konumu GPS bağlantısı üzerinden otomatik olarak tespit eden uygulama ile 30 Avrupa ülkesinde 2000 şehir için iftar ve sahur vakitlerini öğrenebilmenin yanı sıra iftar ve sahura ne kadar kaldığını takip edebilir, o gün kaç saat oruç tuttuğunuzu görebilirsiniz.

İftar vakti geldiğinde Ramazan topu ile uyaran, sahur vakti geldiğinde de Ramazan davulu uyaran uygulamada vakitler Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Dünya Namaz Vakitleri verileri baz alınarak hazırlandığından oldukça güvenilirdir.

Avrupa imsakiye 2014 uygulaması ile imsakiye vakitlerine öğrenebileceğiniz Avrupa ülkeleri arasında Almanya, Fransa, İngiltere, İrlanda, Belçika, Hollanda, Avusturya, Danimarka, İsviçre, Lüksemburg, Kosova, Bosna Hersek, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan, Kıbrıs, Norveç, İsveç, Portekiz, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Romanya, Macaristan, Slovenya, Sırbistan, Hırvatistan ve Yunanistan bulunuyor.

YORUMLAR