Breeze: realistic wind chimes 1.3.1 (ios)

Breeze: realistic wind chimes

Breeze: realistic wind chimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breeze: realistic wind chimes rüzgar çanlarının rahatlatıcı seslerini mobil cihazınıza getiren rahatlatıcı ve huzur veren bir uygulamadır.

Breeze: realistic wind chimes şu dönemde ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama. Aslında ücretli olarak sunulan Breeze: realistic wind chimes kısa sürede popüler olmasının ardından daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulama rüzgar çanlarının o huzur veren sesini evlerimize getiriyor. Özellikle tatil beldelerindeki yazlık evlerde rastladığımız rüzgar çanları artık mobil cihazımızda. Rüzgar estikçe ahenkli sesler çıkaran bu çanlar tüm gerçekçilikleriyle Breeze’de toplanmış. Uygulamada toplamda 7 farklı rüzgar çanı bulunuyor. Bu sesler tek başlarına çalınabilecekleri gibi birden fazlasını da aynı anda çalabilirsiniz.

Rüzgar çanlarına ek olarak uygulamada 10 farklı arkaplan sesi de sunulmakta. Bu arkaplan sesleri arasında kuş cıvıltıları, rüzgar esintisi, yağmur sesi gibi farklı sesler bulunuyor. Bunlardan dilediğiniz seçip rüzgar çanınızı dinleyebilirsiniz. Yine bunları da beraber çalma şansına sahipsiniz. Eğer yazlığa gidemiyorsanız ve tatilin rahatlatıcı atmosferini mobil cihazlarınızı kullanarak hissetmek istiyorsanız Breeze’i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR