Currency Converter 1.3.3 (ios)

Currency Converter

Currency Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Currency Converter uygulamasını kullanarak istediğiniz para birimleri arasındaki kurları kolayca görebilirsiniz.

Dünya çapında yüzlerce farklı para birimi kullanıldığı için özellikle sürekli olarak seyahat eden ya da uluslararası olarak iş yapan kullanıcıların tüm bu para birimlerinin kurları ve değişimlerinden dolayı kafa karışıklıkları yaşamaları mümkün. Bu kurlar dünyadaki parasal işlemlere göre değiştiği için herkes döviz işlemleri yapmadan önce en son kurları kontrol ederek işlemlerini tamamlamak zorunda.

Currency Converter uygulaması da bu amaçla iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve kolayca farklı döviz kurları arasında geçiş yapabiliyor ve diğer para birimleri arasındaki ilişkileri hemen görebiliyorsunuz. Farklı bankaların sundukları farklı kurları da sıralayabildiği için kurlar konusunda hangi seçeneklere sahip olduğunuzu da tespit etmeniz mümkün oluyor.

Uygulamanın arayüzü oldukça güzel bir şekilde hazırlandığı için istediğiniz sonuçları bir kaç saniye içerisinde görebiliyorsunuz. Maalesef kur görüntüleme haricinde çok fazla özelliği olmadığı için tüm yapabileceğiniz para birimleri arasındaki kurları görmek. Fakat içerisinde tarihçe barındırdığı için geçmişte yaptığınız sorgulamaların sonuçlarını da hemen görebilirsiniz.

Neredeyse tüm ülkelerin para birimlerini sunabilen uygulama, aynı zamanda bir kaç metalin değerini de gösterebiliyor ve böylece bunlara yatırım yapmak isteyenler için de bir referans noktası oluşturuyor.

Uygulama yeteneklerine bakıldığı zaman en gelişmişlerden bir tanesi değil ancak iddia ettiği görevi başarıyla yerine getirebiliyor. Dünyanın farklı yerlerindeki servislerden döviz kurları bilgilerini çektiği için aktif bir internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de unutmayın.

YORUMLAR