F-Secure KEY 1.0.13 (ios)

F-Secure KEY

F-Secure KEY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    71

  • Üretici

    F-Secure

F-Secure KEY ile şifrelerinizi güvenle saklayabilirsiniz

F-Secure KEY iOS cihaz kullanıcılarına parola yönetimi ve şifre saklama konularında yardımcı olan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

F-Secure KEY kullanarak internet hizmetlerinizde kullandığınız kullanıcı adı, şifre ve diğer bilgileri kaydederek güvenli bir şekilde saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Başarılı güvenlik yazılımları ile tanınan F-Secure firmasının çıkartmış olduğu uygulama kişisel bilgilerinizi kuvvetli bir şekilde şifreleyerek saklar ve bu bilgilerin çalınmasını engeller.

F-Secure KEY ile saklanan şifre ve kullanıcı bilgilerinizi bir ana parola belirleyerek koruma altına almaktasınız. Bu sayede bu bilgilere erişimi denetleyebilir ve bilgilerinizin çalınmasını önleyebilirsiniz. F-Secure KEY size şifre ve kullanıcı bilgisi saklamanın yanında birçok kullanışlı özelliği de beraberinde sunmaktadır.

F-Secure KEY ile şifre belirlemekte zorlanıyorsanız şifre yaratma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Yaratacağınız şifreler için kurallar belirleyebilir (uzunluk, büyük-küçük harf, rakamlar) ve bu şifreleri güvenle saklayabilirsiniz.

F-Secure KEY'in sunduğu haber akışı aracılığıyla internet üzerindeki en son hacklenme olaylarını takip edebilir, böylece sık kullandığınız bir hizmet hacklendiğinde anında haberdar olabilirsiniz.

F-Secure KEY size kaydettiğiniz şifre ve kullanıcı bilgileri arasında arama yapma imkanı da sunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olduğunda parolalarınıza erişim çok daha kolay bir hale geliyor.

F-Secure KEY'in en önemli özelliklerinden biri de bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında senkronizasyona izin vermesi ve böylece şifre bilgilerinize her yerden erişebilmenize imkan tanımasıdır. F-Secure KEY'in Android ve Windows versiyonlarını bu bağlantılardan indirebilirsiniz:

YORUMLAR