Flock 1.4.0 (ios)
Flock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    48

  • Üretici

    Riva

Flock, iş arkadaşlarınız ile basit ve hızlı bir şekilde mesajlaşıp dosya ve resim gönderimi yapabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Flock, iş ve takım arkadaşlarınız ile hızlı ve kolayca mesajlaşmanızı sağlayan ücretsiz bir servis. Skype'a benzer özellikleri ile öne çıkan program, Skype ile kıyaslandığında özellik açısından çok daha geride kalmasına ramen mesajlaşma açısından bakıldığında çok daha hızlı ve kullanımı basit.

Sade ve kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte temiz bir tasarıma sahip olan Flock'un en büyük artısı ise Windows, Mac, Chrome, Android ve iOS versiyonlarının bulunması. Böylelikle iş saatleri içerisinde yarım kalan konuşmalarınıza iş sonrasında mobil cihazlarınız üzerinden devam edebiliyorsunuz.

1'1 ve grup konuşmaları yapabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz kadar mesajlaşabiliyorsunuz. Herhangi bir ücret ödemeden sınırsız kişi sayısı ile birlikte kullanabileceğiniz uygulama özellikle birlikte çalışan takımlar ve küçük çaplı işletmeler için oldukça iyi bir program.

Kullanmak için herhangi bir izin gerektirmeyen uygulamayı yükledikten sonra bir hesap açarak iş ve takım arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Böylelikle hemen iş arkadaşlarınız ile mesjalaşamaya da başlayabilirsiniz.

Eğer çalıştığınız işletmenin yada takım arkadaşlarınızın hızlı ve pratik bir iletişim programına ihtiyacı varsa Flock ile ücretsiz olarak dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.

YORUMLAR