Pomotodo 1.13 (ios)
Pomotodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pomotodo uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca tüm yapılacak işlerinizi yönetebiliyorsunuz.

Pomotodo uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak ellerindeki işleri çok daha kolay bir şekilde yönetebilecekleri ücretsiz yapılacaklar listesi ve görev yönetimi uygulamaları arasında yer alıyor. Hızlı çalışan yapısı ve kolay kullanımı sayesinde tercihleriniz arasında yer alacağını düşündüğüm uygulama, hem bireysel çalışanlar hem de ekiplerinin iş verimini artırmak ve kayıt tutmak isteyenler için en uygun çözümlerden birisi.

Uygulamaya direkt olarak sahip olduğunuz ve tamamlamanız gereken tüm görevleri girebiliyor, daha sonra girdiğiniz işleri tek tek yapmaya başlayabiliyor ve bu esnada bir sayaç da çalıştırabiliyorsunuz. Özellikle işleri esnasında başka konular nedeniyle dikkati dağılanların bu sayaç özelliğinden faydalanarak biraz daha kolay bir şekilde konsantrasyon sağlamaları mümkün.

Tamamlanan işlerinizi bir tarihçe içerisinde geriye dönük olarak incelemek de uygulamanın sunduğu imkanlar arasında. Dilerseniz hangi dönemlerde ne kadar iş tamamladığınızı, en verimli gününüzü ve işlerinizin en çok hangi etiketlerde yer aldığını da görüntüleyebiliyor, böylece kullanımınız esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm istatistiki bilgilere de ulaşabiliyorsunuz.

Bir bulut depolama sisteminden de faydalanan uygulama, böylece farklı cihazlarınız arasında senkronizasyon gerçekleştirerek tüm işlerinize her an her yerden erişebilmenize yardımcı oluyor. Fakat bu tip özelliklerin kullanımı için aktif bir internet bağlantısı gerektirmesi nedeniyle 3G yahut WiFi üzerinden bir internet erişimi kurmayı da unutmamalısınız.

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama, görselliğiyle de kullanıcıları kendisine çekecektir. Yeni bir görev ve iş yönetimi uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR