Yandex.Arama 2.0 (ios)
Yandex.Arama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,466

  • Üretici

    Yandex

Yandex'in internet tarayıcısı ile iPad tabletinizden internet gezintisi yapmak çok daha kolay ve keyifli hale geliyor.

Yandex.Browser kısa sürede ülkemizde popülerlik kazanan web tarayıcılardan birisi olmuştu. Ancak Windows ve Mac kullanıcıları bu web tarayıcıya kolayca ulaşırken, maalesef mobil kullanıcılar o kadar şanslı değillerdi. Anlaşılan o ki Yandex iPad kullanıcılarını da duymuş olmalı ki Yandex.Arama uygulaması adı altında kendi web tarayıcısını sunmuş durumda.

Şimdilik sadece iPad tabletlerde çalışabilen uygulamanın özelliklerine dilerseniz kısaca değinelim. Adres çubuğuna daha adresi girmeye başladığınızda nereye gitmek istediğinizi anlayan Yandex.Arama, böylece mümkün olan en az sayıda tıklama ile sonuca ulaşmanıza yardımcı oluyor. Klavye desteği yanında sesli komutları da algılayabilen tarayıcının, böylece engelli vatandaşlarımız tarafından da kolayca kullanılabilmesi sağlanmış.

Pek çok web sitesinin sadece adını yazarak erişim sağlayabilmenizin yanında matematik işlemleri, şehirlere göre hava durumu gibi bilgileri de direkt olarak arama ipuçlarında görme imkanınız var. Görsel arayanların görsellere, video arayanların videolara yönlendirilmeleri ise sekmeler arasında dolaşmadan hemen aradıklarınızın karşınıza çıkmasını sağlıyor.

Masaüstü sürümünde olduğu gibi bu sürümde de en sık kullandığınız web siteleri anında karşınıza çıkıyor ve böylece kullanım alışkanlıklarınıza uygun bir web tarayıcı deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Turbo modu ise internette hem daha az kota harcayarak, hem de daha hızlı bir şekilde gezinmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR