iSyncr 5.1.1 (Mac)

iSyncr

iSyncr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSyncr ile iTunes müziklerinizi Android cihazınıza aktarabilirsiniz

iSyncr eğer kullandığınız iOS cihazı değiştirmeyi düşünüyorsanız oldukça işinize yarayacak bir Android için iTunes transfer çözümü olacaktır.

Mac işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan iSyncr ile temel olarak iTunes kütüphanenizde kayıtlı olan şarkıları hızlı ve zahmetsiz bir şekilde Android cihazınıza aktarabiliyorsunuz. Eğer uzun süre bir iPhone telefon, iPad tablet veya iPod müzik çalar kullandıysanız iTunes kütüphanenizde zengin bir şarkı arşivi oluşuyor. iOS cihazınız arızalandığında veya daha gelişmiş özelliklere sahip olan yeni bir mobil cihaza geçiş yapmak istediğinizde ise iTunes'ta yer alan bu zengin müzik arşivinizi yeni cihazınıza transfer etmek sıkıntılı olabiliyor. iSyncr size bu konuda yardımcı olarak oldukça hızlı bir şekilde iTunes müzik arşivinizi yeni Android cihazınıza aktarmanıza imkan veriyor.

iSyncr USB kablonuz aracılığıyla veri transferini desteklediği gibi kablosuz ağınız üzerinden de veri tranferi yapabilmenizi sağlıyor. Bu sayede bilgisayarınıza kablo bağlama derdinden kurtulabiliyorsunuz. Ayrıca kopan, yırtılan, çalışmayan kablolara sahipseniz yazılımın kablosuz transfer özelliğii kurtarabilirsiniz.

iSyncr transfer yaparken şarkıların adları, etiketleri, albüm adları ve albüm kapakları gibi bilgilerini de korumakta. Bu sayade transfer edilen dosyalar derli toplu bir şekilde aktarılabiliyor.

iSyncr'dan faydalanmak için Mac bilgisayarınızda iTunes'un kurulu olması ve Android cihazınıza iSyncr'ın mobil uygulamasını yüklemiş olmanız gerekiyor. iTunes indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

iSyncr Android uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR