TeamViewer

TeamViewer

11.0.52465 (Mac)
Editör Puanı: 5/5
5

2 Kullanıcı: 5/5

5

Mac İçin Uzaktan Erişim Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 2 yıl önce

Türkçe dil desteği ve ücretsiz oluşuyla en çok tercih edilen uzaktan yönetim araçlarından olan TeamViewer, alanının en başarılı yazılımlarından. Kullanımı oldukça kolay olan programı kurmadan ekip çalışması için belirlenen ortak bilgisayara ID numarası ile bağlanabilirsiniz.

TeamViewer kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi, aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır. Firewall ve NAT proxy'ye dokunmadan çalışabilme özelliği ile hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar. Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir.

TeamViewer'da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz. Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer'ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor. 

TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer'da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut.

Özellikler:

 • Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi
  TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
 • Dosya Transferi
  TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
 • Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
  Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
 • Yüksek Güvenlik Standardı
  TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
 • Yüksek performans
  LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.
 • Düşük fiyatlı & Bedava versiyon
  Ayrıntılı ücretlendirme bilgileri aşağıda mevcuttur.
TeamViewer Artı Yönleri
 • + Şık ve Türkçe arayüz.
 • + Mac, Linux ve Mobil desteği
 • + Hızlı kurulum ve kolay kullanım özellikleri
 • + Kurulumsuz destek imkanı.

TeamViewer için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Almanca İngilizce Türkçe Fransızca italyanca
Geçen Hafta / Toplam:
44 / 17,688
İşletim Sistemi:
Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.4
Üretici:
TeamViewer

Uzaktan Yönetim Popülerleri

 1. TeamViewer
  TeamViewerMac İçin Uzaktan Erişim Programı
 2. LogMeIn Free
  LogMeIn FreeÜcretsiz Uzaktan Yönetim Programı
 3. CrossLoop
  CrossLoopUzak Masaüstü Programı
 4. Royal TSX
  Royal TSXMac için Çoklu Uzak Masaüstü Kontrol Programı
 5. NETGEAR Genie
  NETGEAR GenieMac için Ağ ve İnternet Bağlantısı Yöneticisi