Jimdo (web)

Jimdo

Jimdo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,358

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Jimdo, kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden kendi kişisel veya ticari şirketinize özel web siteleri oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir web servisidir.

Jimdo, herhangi bir kodlama yada diğer teknik bilgiye sahip olmadan kolay ve ücretsiz bir şekilde web site hazırlamanızı sağlayan başarılı bir araçtır.

Son derece profesyonel siteleri, ücretsiz ve hızlı bir şekilde tasarlamak için kullanacağınız Jimdo'nun en güzel avantajlarından bir tanesi, sahip olduğu iOS uygulaması üzerinden bilgisayar başında olmasanız bile sitenizi düzenleyebilmenizdir.

Site hazırlamak için gerekli bilgilere sahip olmayan kullanıcıların işini kolaylaştıran servis ile hazırlayabileceğiniz sitelerde ürünlerinizi satabilmeniz mümkün. Sanal mağaza olarak hazırlayacağını sitelerde, satmak istediğiniz ürünleri ve ödeme şekillerinizi belirledikten sonra satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Satış işlemleri dışında sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli optimizasyonu otomatik yapan Jimdo, başarıya ulaşmanızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca sitenize Facebook, Twitter ve diğer popüler sosyal medya sitelerinin ''Beğen'' ve ''Paylaş'' tuşlarını ekleyerek sosyal medya üzerinde de hayran kitlesi oluşturabilirsiniz.

Kendiniz için blog açarak, bu site üzerinde duygu ve düşündüklerinizi arkadaşlarınız ve diğer hayranlarınız ile paylaşabilmek Jimdo ile oldukça kolay. Yazılarınıza yüksek kaliteli resimler ekleyerek sayfalarınızın güzelliğini de arttırmak mümkün.

Ücretsiz servis dışında, JimdoPro ve JimdoBusiness olarak 2 farklı ücretli versiyonu bulunmaktadır. JimdoPro kişisel sayfalar için önerilen versiyon olarak ücretsiz versiyona göre daha fazla özelliğe sahiptir. JimdoBusiness ise firmaların kendilerine özel profesyonel ticari web siteleri oluşturması için önerilen versiyondur. Servisin bu paketlerinden yıllık ödeme yaparak faydanalabilir bu sayede daha fazla ve gleişmiş özelliklerden yararlanabilirsiniz. Tabi bu paketler olmadan ücretsiz versiyonu kullanarak kendinize birbirinden güel web siteleri de hazırlamak mümkün.

Servisten yararlanabilmek oldukça kolay. Siteniz için bir isim seçerek, e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yapabilir ve hemen sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sizde kodlama bilmiyorum fakat web sitem olsun istiyorum diyenlerdenseniz Jimdo'yu kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Servisin iOS uygulamasını indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz:

YORUMLAR