Android Desktop Notifications 2.2.1 (windows)

Android Desktop Notifications

Android Desktop Notifications
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrome için geliştirilen bu eklenti yardımıyla Android cihazlarınıza gelen bildirimler tarayıcınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Android Desktop Notifications isimli bu Chrome eklentisi ile Android cihazınıza gelen bildirimleri tarayıcınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay ve ücretsiz olan bu eklenti, Android işletim sistemli tabletinize veya akıllı telefonunuza gelen bildirimleri anlık olarak tarayıcınıza aktarıyor. Bunu yapabilemek için öncelikle cihazınızda Android Desktop Notifications uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Uygulamayı kullanışlı kılan en önemli detaylardan biri de WhatsApp, Facebook Messenger ve Google Hangouts gibi popüler haberleşme platformları için destek sağlıyor olması. Bu servisler üzerinden herhangi bir bildirim geldiğinde uygulama sizi otomatik olarak tarayıcınız üzerinden bilgilendirecektir. Kullanımı tamamen güvenli olan eklenti ve uygulama seti, kişisel güvenliğinizi risk altında bırakacak herhangi üçüncü parti bir yazılım içermiyor.

Android cihazınızı daha verimli kullanmak istiyorsanız bu eklentiyi ve uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR