Comic Webcam 1.1 (windows)

Comic Webcam

1.1
Comic Webcam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comic Webcam, başka bir programa ihtiyaç duymadan Google Chrome tarayıcısı üzerinde fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayan yararlı bir eklenti.

Comic Webcam, bilgisayarınıza takılı olan kamerayı kullanarak Google Chrome üzerinde fotoğraf çekmenizi ve bu fotoğraflara farklı efekt ile filtreler eklemenizi sağlayan ücrretsiz ve ufak boyutlu bir eklenti.

Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız ve bir webcam'iniz varsa artık muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Eklenti ile çektiğiniz fotoğraf üzerine 60'dan fazla olan efekt ve filtreler ekleyerek normalde sevmediğiniz fotoğrafları bile sosyal medyada paylaşabileceğiniz hale getirebiliyorsunuz.

Sosyal medya hesapları hepimizin var elbette. Bu platformlarda bulunan fotoğraflara ben de pek çok kullanıcı gibi özen gösteriyorum ve güzel olmalarını istiyorum. Benimle aynı düşünen bilgisayar kullanıcılarından bir tanesiyseniz, Comic Webcam eklentisini denemeniz gerekiyor. İsmine baktığınızda komik fotoğraflar yada eğlenme amaçlı fotoğraflar üretebileceğiniz bir eklenti gibi sanabilirsiniz fakat öyle değil. Aksine hem komik fotoğraflar oluşturabiliyor hem de birbirinden güzel fotoğraflar.

Oluşturduğunu fotoğrafları indirerek bilgisayarınıza kaydetme özelliğine sahip olan comic Webcam ile dilerseniz fotoğrafları direkt olarak Facebook üzerinden de paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız, programa ihtiyaç duymadan güzel işler yapabileceğiniz Comic Webcam eklentisini denemenizde fayda var.