Facebook Activity Remover 1.1 (windows)

Facebook Activity Remover

1.1
Facebook Activity Remover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Activity Remover ile istenmeyen iletileri kolayca kladırabilirsiniz

Facebook Activity Remover kullanıcılara Mozilla Firefox tarayıcıları üzerinde kolayca istenmeyen Facebook iletisi kaldırma imkanı veren ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir Firefox eklentisidir.

Eğer Facebook üzerinde aktif bir kullanıcıysanız gün içerisinde çok sayıda ileti paylaşabiliyor, başka iletileri veya fotoğrafları beğenebiliyorsunuz. Fakat Facebook üzerinde bazen kullanıcı bilgilerini çalmayı veya izinsiz paylaşımlar yapmayı amaçlayan farklı sahte iletiler bulunabiliyor. Bu iletiler ilgi çekici başlıklarıyla kendilerini herhangi bir video veya fotoğraf gibi saklayabiliyor ve üzerine tıklandığında kullanıcıları farklı sitelere yönlendirerek paylaşımlar yaptırıyor. İşin kötüsü bu paylaşımlar kendilerini kullanıcılardan da gizleyebiliyor ve haberiniz olmadan birçok uygunsuz içeriği paylaşmış oluyorsunuz.

Facebook Activity Remover bize bu tür iletileri kaldırmak için pratik bir yol sunuyor. Bu işi elimizle yapmak istediğimizde Facebook üzerinde hareketler dökümümüze ulaşmamız ve iletileri birer birer silmemiz gerekiyor. Facebook Activity Remover ile toplu olarak iletileri silebilmekteyiz. Uygulama Firefox tarayınızın sol alt köşesine bir R işareti ekliyor ve bu işarete tıkladığınızda Facebook iletileri kaldırılmaya başlanıyor.

YORUMLAR