FirefoxDownloadsView 1.38 (windows)

FirefoxDownloadsView

FirefoxDownloadsView
ÜCRETSİZ
İndir 0.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FirefoxDownloadsView, Firefox web tarayıcısı ile bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyaları listeleyen basit bir programdır.

FirefoxDownloadsView, kullanıcıların Firefox web tarayıcısı yardımıyla farklı web siteleri üzerinden indirmiş oldukları dosyaları listeleyen basit ve kullanışlı bir yardımcı programdır.

Firefox aracılığıyla indirilen her dosya için; indirme adresi, indirilen dosya adı, dosya boyutu, indirme başlangıcı ve bitişi, indirme süresi, ortalama indirme hızı gibi bilgiler indirilen her dosyanın yanında yer alır.

Program yardımıyla liste üzerinde yer alan bir veya daha fazla indirme işlemine ait bilgileri xml, html, csv veya metin formatında dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca doğrudan panoya kopyalayarak daha sonra herhangi bir metin editörü üzerine yapıştırabilirsiniz.

İnternet tarayıcısı olarak Firefox kullanıyorsanız ve tarayıcınız üzerinden indirmiş olduğunuz tüm dosyalarla ilgili ayrıntılı bilgilerin elinizde olmasını istiyorsanız, FirefoxDownloadsView'ın tam da aradığınız program olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR