Hola! For Firefox 1.2.725 (windows)

Hola! For Firefox

Hola! For Firefox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hola For Firefox, Firefox kullanıcılarının hem internete daha hızlı girmesini hem de engelli sitelere erişim sağlayabilmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir eklentidir.

Hola For Firefox, özellikle son zamanlarda ülkemizde artan engelli site sayılarından sonra kullanıcılara sunulan VPN Proxy servislerinden bir tanesidir. Firefox tarayıcı kullananların yararlanabileceği eklenti sayesinde internete başka bir ülkeden bağlanıyor gibi görünerek engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Engelli sitelere giriş yapabilmeniz dışında internet üzerinde daha hızlı gezinti yapmanızı sağlayan Hola, aynı zamanda kota kullanımınızı yüzde 25 ile 30 arasında azaltmaktadır. Adil kullanım kotası yüzünden ay sonlarında interneti yavaşlayan kullanıcılarından iseniz, Hola eklentisini ücretsiz olarak indirerek engelli sitelere giriş yapabilir, daha hızlı internet kullanabilir ve kota tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Eklentinin birkaç saniye süren indirme ve kurulum aşamasından sonra dilediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde özgür olmanız gerektiğini düşünen kullanıcılar arasında yer alıyorsanız Hola'yı mutlaka denemelisiniz. Oldukça hafif ve yük olmayan olmayan bir eklenti olan Hola, kısaca intertene Türkiye yerine başka bir ülkeden bağlanıyormuşunuz gibi göstererek Türkiye tarafından engellenen sitelere rahatlıkla girmenizi sağlamaktadır. Ayrıca internet siteleri üzerindeki verileri farklı bir yöntem kullanarak sıkıştıran eklenti internet kotanızın da dostu haline geliyor.

Engelli sitelere girmekte zorlanan ve sınırlı internet paketine sahip olan kullanıcıların severek kullandığı Hola'yı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR