Olive 1.0.0.13 (windows)

Olive

Olive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Olive programı sayesinde ücretsiz olarak internetteki kişisel gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyabiliyorsunuz.

Olive uygulaması, temel olarak bir proxy programı olarak adlandırılabilir ancak pek çok diğer proxy uygulamasının aksine, direkt olarak başka bir sunucuya bağlanmak yerine diğer kullanıcılara bağlanıyorsunuz. Böylece internete giriş yaptığınızda, o ülkeden bir kullanıcının internet bağlantısından destek alarak kurduğunuz internet bağlantısının o ülkeden girilmiş gibi görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan ve detaylara girmediğiniz sürece oldukça basit bir arayüze sahip olan program, daha fazla ince detay isteyen kullanıcılara da yine gereken tüm seçenekleri sunuyor. Bu sayede hem temel düzeydeki hem de gelişmiş düzeydeki kullanıcılar programın proxy işlevlerinden faydalanabiliyorlar.

Kurulum aşamasının sorunsuzca gerçekleşmesi sayesinde herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınızın kalmayacağını da söyleyebilirim. Programı dilerseniz kişisel gizliliğinizi korumak ve anonim kalmak için, dilerseniz de ülkemize kapalı olan internet servislerini kullanabilmek için kullanmanız mümkün. Bilhassa proxy servislerini karmaşık bulan kullanıcılar Olive'in yeteneklerinden faydalanabilirler.

Olive'i kullanırken siz diğer kullanıcıların bağlantılarından faydalanıyorsunuz ancak bu esnada başka Olive kullanıcıları da sizin bağlantınızdan faydalanarak internette gezintilerini devam ettirebiliyorlar. Böylelikle karşılıklı olarak fayda sağlayabileceğiniz oldukça paylaşımcı bir ortamın ortaya çıktığını söyleyebilirim.

Basit ve kullanışlı bir proxy alternatifi program arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.