Oyunlar 1.6 (windows)

Oyunlar

1.6
Oyunlar
ÜCRETSİZ
İndir 0.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyunlar, bir çok popüler kart ve masa oyunlarını ücretsiz olarak oynayarak saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz masaüstü programıdır.

Oyunlar, Online oyun oynamayı seven kullanıcıların hoşuna gidebilecek olan ücretsiz bir masaüstü programıdır.

Oldukça hafif boyutlu olan programı bir kaç saniye içinde yükleyerek birbirinden eğlenceli ve heyecanlı oyunlara giriş yapabilirsiniz. Oyunlara giriş yapabilmeniz için kayıt olmanız gereklidir. Bir dakikanızı alacak kayıt işlemi sonrasında istediğiniz oyunu program üzerinden online olarak diğer oyuncular ile birlikte oynayabilirsiniz. Oynayacağınız oyunlar cikcik.com üzerinden gerçekleşmektedir. Bu sayede site üzerindeki diğer oyuncular ile birlikte oynarken oldukça eğlenebilirsiniz.

Özellikle kameralı sohbet imkanınız bulunlar online oyunlarda karşı oyuncular ile kameralı sohbetler gerçekleştirerek hem eğlenebilir hem de yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Tavla, Dama, Okey, Pişti, Dost Kazığı, 101, Futbol vb. bir çok popüler oyunu online olarak oynama fırsatı bulacağınız programı ücretsiz olarak indirerek hemen kayıt olmanızı ve bir an evvel oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

Masa ve kart oyunları oynamaktan keyif alanlar için kullanımı kolay bir masaüstü oyun uygulaması olan Oyunlar'ı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR