Adobe Flash Player 11.1.115.81 (Android)

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player
ÜCRETSİZ
5  
1  
2  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,344,548

  • Üretici

    Adobe Systems Incorporated

Adobe Flash Player Android: APK olarak indirilebilen flash uygulaması ile Android telefonunuzda flash içerikleri oynatabilirsiniz.

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların (telefon/tablet) flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır. Telefonunuza APK olarak yükleyeceğiniz Adobe Flash Player eklentisiyle internetteki flash videoları, animasyonları, oyunları ve uygulamaları sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Adobe Flash Player Android APK İndir

Adobe, 2020 sonunda flash desteğini kesecek ancak hala bazı sitelerde flaş içerikler oynatılıyor. Adobe Flash Player uygulaması resmi olarak Google Play mağazasında yer almasa da Adobe Flash Player APK indirip Android telefonunuza flaş oynatıcıyı kurabilir ve flash oyunları oynamak dahil tüm içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Android telefonunuzda veya tabletinizde web tarayıcı olarak Google Chrome'u kullanıyorsanız APK'yı yükleseniz dahi Adobe Flash Player eklentisi çalışmayacaktır. Firefox tarayıcıda Menü - Ayarlar - Yan uygulamalar altından Etkin veya Oynatmak için dokunun seçeneği ile Flash eklentisini çalıştırabilirsiniz. Puffin Browser, Dolphin Browser, Photon Browser, Lightning Browser, FlashFox gibi flash player'ı destekleyen başka Android web tarayıcıları da vardır.

Adobe Flash Player, Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan Adobe Flash Player APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Adobe, desteği kestiğinden Android 4.0.1 ve üzeri cihazlarda Flash Player kullanılamamaktadır.

Google Play Store'da resmi Adobe Flash Player uygulamasının olmadığını, Adobe Flash Player adında çok fazla sahtesinin dolaştığını belirtelim. Adobe Flash Player'ı Android cihazınıza güvenli olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Flash Player'ı Android telefonlara sorunsuzca ve kolay bir şekilde kurmak için gerekli adımlar Android'e Flash Player Nasıl Yüklenir? makalesinde detaylı olarak anlatılmıştır.

YORUMLAR