Adobe Acrobat Reader 21.3.0.17414 (Android)

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  88,283

 • Üretici

  Adobe

Adobe Acrobat Reader, Popüler PDF görüntüleme aracının Android için geliştirilmiş versiyonudur.

Adobe Acrobat Reader, dünyanın en çok kullanılan ve en popüler PDF görüntüleme programının Android kullanan cihazları için hazırlanmış sürümüdür. Adobe Acrobat Reader ile birlikte başta e-posta üzerinden gelen PDF dokümanlar olmak üzere tüm PDF dokümanları kolayca ve hızlıca açarak görüntülemek mümkün oluyor. Diğer yandan var olan PDF dokümanlarını şifreleyerek onları güvenlik altına alabilirsiniz. Metin/görüntü düzenlemek için PDF düzenleyici, dosyaları PDF'e çevirmek ve PDF olarak içe/dışa aktarmak için PDF dönüştürücü, PDF oluşturma, PDF birleştirme ve organize etme, tüm bu işler için Adobe Acrobat'ı kullanabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader İndir APK

Adobe Acrobat Reader PDF düzenleme ve oluşturma uygulaması, ofisi cebinize sığdırır. Ücretsiz Adobe PDF okuyucu ve PDF görüntüleyici ile PDF indirmek, görüntülemek, doldurmak, imzalamak, paylaşmak ve bunlara açıklama eklemek çok kolay. PDF dönüştürücü özelliğiyle JPG dosyalarını PDF’e çevirmek, doldurulabilir PDF’ler oluşturup imzalamak, paylaşılan dokümanlara e-imza eklemek de mümkün.

 • PDF Görüntüleme ve Yazdırma

Bu ücretsiz PDF görüntüleyici ile PDF indirmek ve görüntülemek kolay. Tek Sayfa/Sürekli kaydırma modunu seçin. Koyu modda belgeleri gözlerinizi yormadan inceleyin. Doğrudan cihazınızdan belgeleri yazdırın.

 • PDF Paylaşma ve Ortak Çalışma

Yorum ekleme veya görüntüleme için PDF dosyalarını paylaşın. Birden fazla yorumu çevrimiçi tek bir dosyada toplayın. Yorumlara yanıt alıp vererek incelemelere hız verin. Paylaşılan dosyalar için etkinlik bildirimi alın.

 • PDF Açıklama Ekleme

Yapışkan notları ve vurgulamaları içeren PDF notları ve yorumlar ekleyin. PDF dönüştürücü ile metin/çizim ekleyerek PDF’lerin üzerine yazın. Tüm yorumları tek bir yerde toplamak için dosyaları kişilerinizle paylaşın.

 • PDF Düzenleme

Doğrudan PDF belgesinde yazı/görüntü düzenlemek için abone olun. Ücretli PDF düzenleme özelliğiyle yazım hatalarını düzeltin. Yükseltilmiş Adobe PDF uygulamanızda görüntü ekleyin, silin, döndürün.

 • Form Doldurma, İmzalama

Form doldurma özelliğiyle kolayca PDF belgelerini doldurun. Belgeleri parmağınız/dijital kalemle elektronik imzalayın.

 • Bulut Depolama

Aygıtlarınız arasında PDF belgelerini depolayıp erişmek için ücretsiz hesabınıza giriş yapın. Microsoft OneDrive, Dropbox, Google Drive gibi çevrimiçi depolama hesaplarını bağlayarak tüm dosyalarınıza erişin. Önemli veya favori belgelerinizi hızla açmak için dosyaları yıldızlayın.

 • Google Drive Entegrasyonu

PDF'lere ve diğer dosyalara erişmek için Google Drive hesabınızı bağlayın. Google Drive dosyalarını doğrudan Acrobat Reader'da görüntüleyin, paylaşın, yıldızlayın. Abone olarak Google Drive dosyalarını oluşturun, düzenleyin, birleştirin, sıkıştırın, dışa aktarın.

 • Taranmış Dokümanlarla Çalışma

Ücretsiz Adobe Scan ile çektiğiniz taranmış PDF'lere erişin. Taranan PDF’leri doldurmak ve paylaşmak, PDF’lere yorum ve e-imza eklemek için Adobe Acrobat Reader'da açın.

YORUMLAR