Google Chrome 86.0.4240.75 (Android)
Google Chrome
ÜCRETSİZ
0  
1  
1  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  242,030

 • Üretici

  Google

Google Chrome Android: Google Chrome, Android telefonlar için hızlı, güvenli internet tarayıcısıdır.

Google Chrome, Android telefonlar için hızlı ve güvenli internet tarayıcısı. Kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir web tarayıcısı Google Chrome’un Android telefonlar için olan sürümü, sizin için özel olarak haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar.

Google Chrome Android İndir

Android için Google Chrome web tarayıcısı, otomatik doldurma özelliğiyle yazmaya başladığınız anda arama sonuçlarını görüntüler ve sonrasında ziyaret ettiğiniz sitelere hızlıca erişmenizi sağlar. İnternette geçmiş kaydı bırakmadan mı gezmek istiyorsunuz? Gizli modu açın ve internette iz bırakmadan gezinin. Chrome’u masaüstü bilgisayarınızda da kullanıyorsanız yer işaretleriniz, parolalarınız ve ayarlarınız cihazlarınız arasında senkronize edilir. Yeni sekme sayfasından tek dokunuşla doğrudan favori haber siteleriniz veya sosyal medya erişmenizi sağlayan Chrome, her web sayfasında herhangi bir sözcük veya sözcük grubuna dokunarak sayfayı terk etmeden arama yapmanızı sağlayan Dokun ve Ara özelliği sunar. Güvenli Tarama özelliği, tehlikeli sitelere girmeyi veya tehlikeli dosyalar indirmeyi denediğinizde uyarı göstererek güvenliğinizi sağlar. Özel İndirme butonu, videoları, görselleri veya web sitesinin tamamını tek bir dokunuşla indirmenizi sağlar. Sesli Arama özelliği sayesinde yalnızca sesinizi kullanarak, telefonunuza dokunmadan da arama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Yabancı dilde bir sayfayı mı ziyaret ettiniz? Yerleşik Google Çeviri özelliğinden faydalanın. Veri Tasarrufu özelliğini açmanız durumunda Chrome, kaliteden ödün vermeden metin, resim, video ve web sitelerini sıkıştırarak yüzde 60’a kadar az veri harcamanızı sağlar.

 • Hızlı tarama ve daha az yazma: Google Chrome, yazmaya başladığınızda arama sonuçlarını listeler, daha önce girdiğiniz sitelere hızla erişirsiniz. Otomatik Doldurma özelliği ile giriş/oturum açma bilgilerini hatırlamanız gerekmez, Chrome kullanıcı adı ve parolalarınızı da içeren bilgileri sizin yerinize tamamlar.
 • Gizli tarama: İnternet tarayıcıdan her çıkışınızda geçmişi silenlerden misiniz? Gizli mod özelliği ile geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice gezinebilirsiniz.
 • Farklı cihazlar arasında senkronizasyon: Chrome'u giriş yaparak kullanırsanız tüm yer işaretleriniz, parolalarınız, ayarlarınız cihazlarınız arasında senkronize olur. Böylece Chrome tarayıcıyı telefon, tablet, bilgisayar, hangi cihazdan açarsanız açın, güncel favori sitelerinize, şifrelerinize, ayarlarınıza erişirsiniz.
 • Sevdiğiniz tüm içerik parmaklarınızın ucunda: Yeni sekmede boş bir sayfa yerine en sevdiğiniz siteler ve sosyal ağ platformları görüntülenir.
 • Güvenli Tarama ile telefonunuzu koruyun: Güvenli Tarama, Chrome'un bir parçasıdır. Bu özellik, tehlikeli web sitelerine giriş yapmayı denediğinizde veya telefonunuza zarar verebilecek bir dosyayı indirmeye çalıştığınızda uyarı göstererek güvenliğinizi sağlar.
 • Daha yüksek indirme hızı ve web sayfaları ve videoları çevrimdışı görüntüleme: Özel İndir butonu, videoları, resimleri ve hatta web sayfasının tamamını tek bir dokunuşla indirmenizi sağlar. Chrome içinden erişebileceğiniz İndirilenler butonunu kullanarak çevrimdışı olduğunuzda bile daha önce indirdiğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz.
 • Google sesli arama: Hareket halindeyken veya telefonunuza dokunamadığınız durumlarda sesli arama özelliği kullanışlı olabilir. Chrome'da yalnızca sesinizi kullanarak, ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan arama yapabilirsiniz.
 • Google çeviri: Google Chrome, tek bir dokunuşla web'in tamamını kendi dilinize çevirebilmeniz için dahili Çeviri özelliği sunar.
 • Mobil veri tasarrufu: Sınırlı internet paketi mi kullanıyorsunuz? Chrome'un veri tasarrufu özelliğini açarak webde gezinirken daha az veri tüketebilirsiniz. Chrome, resimleri, videoları, web sitesinin genel görünümünü bozmadan büyük oranda sıkıştırma yaparak veri tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.
 • Akıllı, kişiye özel öneriler: Chrome, ilgi alanlarınıza yönelik olarak tasarlanmış bir deneyim sağlar. Yeni sekme sayfasında Chrome'un önceki gezinme geçmişine dayanarak seçtiği makaleleri bulabilirsiniz.

YORUMLAR