E-Devlet Kapısı 3.0.13 (ios)

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,161

  • Üretici

    T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi

E-Devlet Kapısı, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın resmi e-Devlet mobil uygulaması.

E-Devlet Kapısı, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan resmi e-Devlet mobil uygulaması.

iPhone’unuza ücretsiz indirip hali hazırda kullandığınız e-Devlet şifrenizle veya mobil imzanızla giriş yaparak kullanabileceğiniz yeni e-Devlet Kapısı mobil uygulamasının karşılama ekranında e-Devlet kapısı üzerinde sıklıkla kullanılan hizmetler yer alırken, açılır menüye dokunarak dilediğiniz kurum ve şirket hizmetlerine hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Güvenlik amaçlı gönderilen mesajlarınızı görebiliyorsunuz. Ayarlar bölümünden şifrenizi değiştirme, girişleri detaylı olarak görme, şifrenizi en son ne zaman değiştirdiğinizi görme şansına sahipsiniz.

Materyal tasarıma sahip yeni e-Devlet mobil uygulaması üzerinden turkiye.gov.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz çoğu işlemi yapabiliyorsunuz. Mobil uygulamaya sunulan hizmetlerin sayısı her geçen gün artıyor ve yeni bir hizmet geldiğinde anlık bildirim alıyorsunuz. Adli sicil kaydı sorgulama, IMEI sorgulama, yurt dışından getirdiğiniz telefonu kaydetme, üzerinize kayıtlı hatları öğrenme, Avea, Digiturk, D-Smart, Superonline, TTNET, Turkcell, Kablo TV, Türk Telekom ve Vodafone fatura sorgulama, aile hekiminizi öğrenme, 4A hizmet dökümü alma, trafik cezası sorgulama ve daha pek çok işlemi yerinizden kalkmadan güvenli, doğru şekilde yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR